top of page

PASLAUGOS

El. pašto marketingas

4.png

„El. paštas turi tokių galimybių, kurių daugelis kanalų neturi: sukurti vertingų, asmeninių prisilietimų – dideliu mastu." Davidas Newmanas

 

El. pašto rinkodara yra vienas iš seniausių skaitmeninės rinkodaros įrankių, tai paprasčiausias ir efektyviausias būdas prisijungti prie potencialių klientų ir paversti juos klientais. Be to, tai padeda palaikyti ryšį su savo lojaliais klientais.

Pagalvokit apie tai!

Šiais laikais nesvarbu, ar esate studentas, vadovas ar įmonės savininkas – visi internete praleidžia nemažai laiko. Kai kurie tikrina savo socialinius tinklus; kiti skaito naujienas ar žiūri „YouTube“, bet dienos pabaigoje visi tikrina el. laiškus dėl darbo, verslo ar su mokykla susijusiais reikalais.

Tiesioginės rinkodaros asociacijos duomenimis, el. pašto rinkodara įmonių investicijų grąža vidutiniškai siekia 4300 %. Taip yra todėl, kad ją lengva valdyti ir tai padeda užmegzti tiesioginį ryšį su klientais.

El. pašto rinkodara visada buvo viena populiariausių rinkodaros strategijų. Ar žinot kodėl?

  • Visų pirma, remiantis apklausa, 99% vartotojų savo elektroninį paštą tikrina kasdien, todėl net ir socialinei žiniasklaidai bei WhatsApp augant el. paštas vis dar yra #1 komunikacijos kanalas profesionaliame pasaulyje.

  • Antra, tai padeda sukurti patikimumą, nes profesionaliai sukurtas leidimais pagrįstas el. pašto sąrašas užtikrina, kad klientas žinotų, kokius el. laiškus jis registruoja.

  • Be to, el. laiškai konvertuojami geriau nei SMS, nes klientai gauna el. laiškus iš žinomų prekių ženklų ar įmonių, kuriomis jie pasitiki.


Taigi, kaip el. laiškas gali generuoti potencialių klientų skaičių ir nepakliūti į šlamšto ar šiukšliadėžes?

Pateikiame 3 patarimus, kaip gauti geriausią el. pašto rinkodaros kampanijos rezultatą.

  1. Suasmeninimas yra raktas. Niekas nenori gauti el. laiško, kurio adresu: „Gerb. Pone/Ponia“ arba tiesiog „Labas rytas“ (ypač jei asmuo jį gavo po pietų).

  2. Dizainas ir vaizdai turi būti aukščiausios klasės. Įrodyta, kad vaizdiniai elementai padeda gavėjams suprasti el. laišką ir nuspręsti, ar skaityti jį, ar ne, paspausti raginimo veikti mygtuką, ar jo nepaisyti.

  3. Raginimo veikti mygtukas yra būtinas, nes jis padidina tikimybę, kad potencialus klientas bus paverstas klientu. Pateikiame el. pašto rinkodaros kampanijos veiksmus, kuriuos patariame naudoti. Pradėkime nuo to, kaip dažnai siųsti rinkodaros el. paštu? Remiantis naujausiais tyrimais, 86 % klientų norėtų gauti reklaminius el. laiškus kas mėnesį, o 15 % – kasdien. Be to, didžiausius atidarymo rodiklius įmonės mato siųsdamos 2 el. laiškus per mėnesį.

 

      A. Išvalykite duomenų bazę pašalindami pasibaigusią informaciją ir patobulindami esamą informaciją.

      B. Nustatykite kampanijos tikslą ir pagal tai sukurkite el. laišką. Įrodyta, kad paprastesnis el. laiškas, tuo efektyvesnis.
      C. Norėdami rinkti potencialius klientus, VISADA įtraukiame bent vieną raginimo veikti mygtuką.Visada sutelkiame dėmesį į temos eilutę. 47% el. laiškų gavėjų atidarys jūsų el. laišką tik pagal temos eilutę, todėl vengiame temos eilutėje vartoti tokius žodžius kaip „nemokamai“, „pagalba“, „procentas“ ir „priminimas“

      D. Nustatykite stebėjimą, kad apskaičiuotumėte kampanijos efektyvumą. Galite paklausti „Kaip apskaičiuoti rinkodaros el. paštu konversijų rodiklį?“ Mes stebime tokius parametrus kaip:

  • Atidarymo rodiklis, skirtas nustatyti, kas atidarė pranešimą;

  • Galimybė išmatuoti, kas gavo pranešimą;

  • Konversijų rodiklis, norint sužinoti, kas apsilankė svetainėje iš jūsų pranešimo ir (ir) tapo potencialiu klientu;

  • PR (paspaudimų rodikliai), kad sužinotumėte, kas spustelėjo raginimo veikti mygtuką.

     4. Kaip matote, procesas užima daug laiko ir reikalauja daug dėmesio detalėms. Žinoma, yra daug nemokamų rinkodaros el. paštu šablonų ir nemokamų rinkodaros platformų. Bet jei nežinote, kaip pradėti rinkodaros el. paštu kampaniją, leiskite mums padėti jums paruošti efektyvią kampaniją. Tačiau, jei vis dar abejojate, ar el. pašto rinkodara yra efektyvi, štai keli faktai, galintys jus įtikinti:


     A. Vidutinis sveikinimo el. laiško atidarymo rodiklis yra 82%, o tai yra daug didesnis nei SMS.
     B. El. laiškuose pridėjus raginimo veikti mygtuką, o ne tiesiog teksto nuorodą, paspaudimų skaičius gali padidėti 28 %.
     C. B2B rinkodaros el. laiškų paspaudimų ir atidarymo santykis yra 23 % didesnis nei B2C el. laiškuose.
     D. 77 % B2B įmonių kaip turinio rinkodaros strategijos dalį naudoja el. pašto rinkodaros naujienlaiškius.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page