top of page

PASLAUGOS

Google reklama

1.png

Vykdyti verslą internete yra labai sudėtinga, ypač jei norite padidinti pardavimus ir padidinti prekės ženklo tapatybę. Toje pačioje srityje su jumis konkuruoja tūkstančiai įmonių, tad kaip galite būti pastebėtas tarp jų?

Bandymas pasirodyti pirmame puslapyje yra labai konkurencingas. Net ir naudojant profesionalų SEO, tai užtrunka mėnesius, todėl ar yra koks nors būdas pagreitinti darbą?

Žinoma! Ar kada nors girdėjote apie Google Ads?

„Google Ads“ yra „Google“ reklamavimo paslauga, leidžianti įmonėms rodyti skelbimus „Google“ paieškos rezultatų puslapiuose, rodomus „Google“ paieškos variklio rezultatų puslapių viršuje arba apačioje. „Google Ads“ tikslas – paskatinti žiūrinčiuosius tyrinėti jūsų siūlomas paslaugas ar produktus ir informuoti apie jūsų verslo unikalumą.

Pagrindinis Google skelbimų principas yra kainų siūlymas. Nustačius raktinius žodžius, reikia nustatyti pinigų sumą, kurią reklamos užsakovas yra pasirengęs išleisti ir sukurti grupavimą, kuris būtų suporuotas su skelbimais. „Google“ savo ruožtu įveda raktinį žodį iš jūsų paskyros, kad nustatytų tinkamiausią raktinį žodį su maksimalia siūloma kaina. Jei raktinis žodis yra kvalifikuotas, jis dalyvauja aukcione.

„Ar „Google“ skelbimai tikrai veikia?

Žinoma!

 

Pirma, „Google“ skelbimai leidžia bet kokio dydžio įmonėms reklamuotis milijonams žmonių už labai konkurencingą kainą. Be to, tai suteikia lankstumo, nes pasiūlymus galima bet kada pradėti, sustabdyti ir koreguoti.

Naujausiose ataskaitose teigiama, kad vidutinis Google Ads konversijų rodiklis paieškoje yra 3,75%, o Google reklamjuostės – 0,77%. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų pramonės šaką, skaičiai gali labai skirtis.

Jūsų laimei, esate tinkamoje vietoje!

 

Specializuojamės socialinės žiniasklaidos rinkodaros, turinio kūrimo, SEO ir Google Ads srityse. Mūsų pagrindinis tikslas yra pritraukti potencialių klientų per reklamą ir iškelti jūsų įmonę į Google paieškos viršūnę, nes pagal naujausius tyrimus 3 populiariausios mokamos reklamos vietos sulaukia 41% paspaudimų puslapyje.

 

Daugelis mūsų klientų prieš atvykdami pas mus nesėkmingai bandė patys vykdyti Google AdWords kampanijas. Jie nesuprato, kodėl nustatę aukštus kainos pasiūlymus ir išleidę didelius biudžetus jie nesulaukė potencialių klientų ir vis tiek buvo žemiau nei jų konkurentai reitinge.

 

Priežastys buvo skirtingos:

  • Neteisingai apskaičiuotas pasiūlymas;

  • Klaidingi raktiniai žodžiai;

  • Reklamuotojų konkurencijos augimas.

Kad išvengtumėte šių ir kitų klaidų, Dictate Advertising yra čia, kad suteiktų jūsų ieškomą pagalbą.

„Google Ads“ kampanija, skirta bet kokio dydžio ir formos verslui.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page