top of page

PASLAUGOS

Instagram auditorijos auginimas

3.png

Kaip padidinti „Instagram“ sekėjų skaičių? Kam tau to reikia?

 

Ar žinojote, kad daugiau nei 80% „Instagram“ paskyrų seka bent vieną prekės ženklą? Kodėl jie negali sekti tavo?

Dalyvavimas socialinėje žiniasklaidoje yra būtinas bet kokio dydžio verslui. Tačiau daugeliui verslo savininkų vis dar kyla klausimas, kodėl jie turėtų atkreipti dėmesį į sekėjų augimą ir socialinių tinklų įrašus. Kad būtų paprasčiau, jūsų sekėjai yra jūsų klientai. Kiek turite, tuo daugiau galite parduoti.

6 priežastys, kodėl svarbu nuolat didinti savo „Instagram“ sekėjų skaičių?

  • Pardavimų padidėjimas 

Kai turite daug tikslinių stebėtojų, jūsų Instagram virsta aktyvia pardavimo platforma, kurioje galite parduoti savo produktus.

  • Nemokama reklama internete

 

Jei atkreipiate dėmesį į kuriamą turinį, tai vertinga jūsų „Instagram“ stebėtojams, jūsų sekėjai dalinsis jūsų turiniu su savo kontaktais. Tai reiškia, kad gausite nemokamus žiniasklaidos paminėjimus ir registracijas (viena iš „iš lūpų į lūpas“ strategijų).

  • Žmonės pasitikės jūsų prekės ženklu 

Didelis „Instagram“ sekėjų skaičius padeda prekės ženklui atrodyti patikimesniam. Pavyzdžiui, jei paskyroje yra 100 sekėjų, potencialūs klientai gali į tai nežiūrėti rimtai, nes tai rodo, kad jūsų prekės ženklas dar nėra populiarus. Kita vertus, mes nekalbame apie netikrus „Instagram“ sekėjus. Nepakliūkite į tą spąstus.

  • Daugiau sekėjų padidina įsitraukimą

Didesnis įsitraukimas padidina matomumą. Nedaugelis iš jūsų žino, kad „Instagram“ turi algoritmą, kuris nusprendžia, kiek žmonių matys jūsų įrašus. Vienas iš pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos algoritmui, yra jūsų „Instagram“ paskyros įsitraukimo ir aktyvumo lygis. Kai nuolat auginate sekėjų skaičių, jūsų paskyra yra aktyvi ir jūsų įsitraukimo rodiklis didėja, „Instagram“ jūsų įrašus rodo didesniam skaičiui žmonių.

  • Papildomas jūsų svetainės srauto šaltinis

Jei parduodate internetu, svetainės srautas yra būtinas ir jo niekada neužtenka. „Instagram“ yra tik dar viena platforma, kuri gali paversti potencialius pirkėjus. Būtinai įdėkite nuorodą į biografiją, kad būtų lengviau pasiekti.

  • Pridėkite naujų funkcijų prie savo įrašų

Kai pasieksite 10 000 sekėjų, turite galimybę prie savo istorijų pridėti funkciją „braukti aukštyn“. Naudodamiesi šia funkcija, jūsų „Instagram“ stebėtojai gali lengvai apsilankyti jūsų svetainėje arba susisiekti su jumis naudodami „WhatsApp“. Perbraukimas aukštyn padidina pardavimą 40%.

Taigi, turint omenyje visus šiuos privalumus, daugeliui kyla klausimas, kaip pritraukti daugiau sekėjų „Instagram“? Žinoma, visada galite nusipirkti „Instagram“ sekėjų, bet ką tai duos? Galite būti tarp tų, kurie turi daugiausiai sekėjų Instagram tinkle, tačiau neturite teigiamų įvertinimų ir komentarų.

„Instagram“ sekėjų skaičiaus padidėjimas yra viena iš mūsų paslaugų Dictate Advertising agentūroje.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page