top of page
Add a heading (6).png

PASLAUGOS

Internetinių svetainių dizainas ir kūrimas

„Yra trys atsakymai į dizainą – taip, ne ir WOW! Wow yra tas, kurio reikia siekti“. – Miltonas Glaseris

 

Ir mes to siekiame!

Svetainė yra įmonės veidas internete. Jūsų verslo internete sėkmė priklauso nuo to, kaip jūsų svetainė jį reprezentuoja. Išmani svetainė su patogia sąsaja ir lengvai naudojamomis funkcijomis pavers svetainės potencialius klientus realiu laiku.

 

Žinoma, yra įvairių interneto svetainių kūrimo įmonių, tačiau kodėl verta rinktis Dictate Advertising agentūrą?

Dabar klientai renkasi stilių ir tipų įvairovę, jie visada ieško kažko naujo ir unikalaus. Kai kurie nori elektroninės prekybos svetainės dizaino su dienoraščio elementais; kiti nori sukurti asmeninę svetainę, kurioje galėtų turėti vaizdo įrašų bendrinimo parinktis.

Turėdami  patirtį ir profesionalus, žinome, kaip patenkinti bet kurio kliento poreikius ir sukurti geriausius svetainių dizainus. Žinome, kaip sukurti svetainę, kuri būtų ne tik patraukli, bet ir pritrauktų potencialių klientų.


Taigi, ką gausite dirbdami su mumis? Strategija, kurios laikomės:

  1. Sugalvokite idėją. Kaip įprasta, pradedame nuo jūsų internetinių klientų poreikių ir norų supratimo bei jūsų tikslų sukurti aukščiausios klasės svetainę.

  2. Remdamiesi išvadomis sukuriame individualizuotą svetainę su visomis būtinomis sistemomis. Kassavaitinius susitikimus užtikriname, kad dalyvautumėte procese. Be to, jei reikia padaryti kokių nors pakeitimų, jie nedelsiant ištaisomi. Mes sekame interneto dizaino tendencijas ir nuolat atnaujiname savo žiniatinklio kūrimo įrankius.

  3.  Interneto svetainės testavimas ir paleidimas. Kai svetainė bus paruošta, mes ją išbandome prieš pradedant naudoti. Proceso metu suprasite, kad svetainių kūrimas ir kūrimas nėra tik mūsų darbas – tai aistra.

Žinoma, kai svetainė yra paruošta, mes visada pasiruošę padėti ją išlaikyti: atnaujinti pagrindinį puslapį, sutvarkyti techninius nesklandumus, atnaujinti tekstą ir, jei reikia, pateikti SEO straipsnius. Taigi, kaip matote, mes kuriame, kuriame ir prižiūrime svetaines, kuriose parduodama.

Susisiekite su mumis šiandien ir aptarkite savo projektą. Mes teikiame savo klientams geriausią svetainės dizainą.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page