top of page
5.png

PASLAUGOS

Prekės ženklo kūrimas

„Prekės ženklo kūrimas yra menas tapti pažįstamam, patinkančiam ir patikimam“ – Johnas Jantschas.

Ir tai tiesa, nes jūsų prekės ženklas apibrėžia jūsų įmonę ir reprezentuoja ją jūsų klientams. Tai daug daugiau nei tik logotipo dizainas, pavadinimas ar spalvų paletė. Stiprus prekės ženklas padeda jūsų klientams atpažinti jūsų įmonę iš kitų ir susieti jūsų vardą su jūsų paslaugomis.

Pavyzdžiui, Nike.

Kai kurie žmonės gali pamiršti savo logotipą, bet išgirdę „Just do it“ pirmiausia į galvą ateina NIKE.

Arba McDonald's. Aš myliu tai.

O tai ir yra prekės ženklo kūrimo tikslas – identifikuoti prekę ar paslaugą ir išskirti ją iš kitų.

Įmonės, turinčios stiprius prekės ženklus, ilgainiui išlaiko savo lojalius klientus. Jie gali lengviau gauti naujų klientų, nes žmonės jais jau žino ir pasitiki.

Pagrindinis bet kurio prekės ženklo ir skaitmeninės agentūros tikslas yra padėti įmonėms sukurti prekės ženklo identitetą nuo nulio arba rasti geresnių būdų jį perduoti.

 

Dictate Advertising yra prekės ženklo agentūra, teikianti įvairias paslaugas klientams, atsižvelgiant į jų konkrečius poreikius. Kai kurioms įmonėms nereikia keisti prekės ženklo. Jiems tereikia atnaujinti arba sukurti vizitinių kortelių dizainą, meniu dizainą, interneto svetainės dizainą, plakatų dizainą, internetinių naujienlaiškių dizainą ir tt. Su profesionaliais grafikos dizaineriais, turinio kūrėjais, tekstų kūrėjais žinome, kaip paversti įmonę prekės ženklu.

Mūsų prekės ženklo strategijos kūrimas susideda iš tokių komponentų kaip:

 • Įvardijimas


Ar kada nors girdėjote frazę „Kaip pavadinsi valtį, taip ji ir plauks“? Pagalvokite apie tai pavadindami įmonę, nes taip jus prisimins jūsų klientai. Jei pavadinimas per ilgas ar per sudėtingas, žmonės gali susipainioti arba po kurio laiko tiesiog pamirš. Mes, remdamiesi rinkos tyrimais ir jūsų auditorijos analize, padėsime jums sukurti vardą, kuris „įstrigs“ žmonių galvose.

 • Logotipo dizainas


Logotipo dizainas padės jūsų klientams susieti jūsų prekės ženklą su jūsų paslaugomis ar produktais. Mūsų misija yra prekės ženklo žinomumo ir prekės ženklo tapatybės požiūriu sukurti logotipą, atspindintį įmonės vertybes.

 • Prekės ženklo žinutės


Prekės ženklo pranešimai apibrėžia viską apie jūsų įmonę. Viskas, ką jūsų įmonė „sako“, turi turėti prasmę ir turi būti pavaizduota jūsų prekės ženklo žinutėje.

 1. Ką aš siūlau savo klientams?

 2. Kodėl mano verslas skiriasi nuo kitų?

 3. Ką mano klientai gauna iš manęs, ko negali iš kitų?

Kaip šios srities profesionalai, žinome, kaip sukurti tinkamą žinutę jūsų klientams, kuri privers juos „pirkti“.

 • Prekės ženklo pozicionavimas


Prekės ženklo pozicionavimas yra svarbus tiek naujai, tiek esamam verslui.

„Kur aš stoviu tarp savo konkurentų?

Šis klausimas reikalauja ypatingo dėmesio ir gilaus rinkos tyrimo. Tai apibrėžia jūsų stipriąsias puses, kurios įtikins potencialius klientus pasirinkti jūsų įmonę, o ne kitą.

 

 • Prekės ženklo balsas


Kiekvienas prekės ženklas turi savo balsą, kurį naudoja bendraudamas su auditorija. Atsižvelgdami į pramonės šaką, įmonės kultūrą ir jūsų klientus, nustatome tinkamą požiūrį.​

 • Įmonės profilio dizainas


Kad jūsų klientai galėtų daugiau sužinoti apie jūsų produktus ar paslaugas, pristatyti jūsų klientus ir esamą būklę, suprojektuosime ir paruošime profesionalų įmonės profilio dizainą.

Taigi, kodėl turėtumėte pasirinkti Dictate Advertising kaip savo prekės ženklo agentūrą?

Pasirinkę mus, gausite aukščiausios klasės palaikymą ir visus savo prekės ženklo poreikius. Naudodami savo požiūrį mes jums padėsime:

 1. Norėdami sukurti savo prekės ženklo tapatybę nuo nulio.

 2. Pertvarkykite esamą verslą.

 3. Sukurkite aiškią prekės ženklo strategiją.

 4. Dizainas įmonės logotipas, vizitinės kortelės, firminiai blankai, svetainės dizainas.

 5. Suformuluokite prekės ženklo dizaino, stiliaus ir tono gaires.


Atminkite, kad jūsų prekės ženklas kalba 1000 žodžių. Tai, kaip pristatysite savo įmonę auditorijai, taip jie jus suvoks.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page