top of page
8.png

PASLAUGOS

SEO

„Google“ myli jus tik tada, kai visi kiti jus myli pirmieji. – Wendy Piersall

Pagrindinis „Google“ tikslas yra sutvarkyti visas svetaines, kad „geriausios“ būtų paieškos rezultatų viršuje – pirmame „Google“ puslapyje. Jo algoritmas remiasi 2 ramsčiais: jūsų svetainės turiniu ir populiarumu. Kaip kartą pasakė Philas Frostas, Main Street IG: „Sėkmingas SEO nėra „Google“ apgaudinėjimas. Tai yra PARTNERYSTĖ su „Google“, kad „Google“ naudotojams būtų pateikti geriausi paieškos rezultatai.

Taigi, kas yra SEO ir kodėl jis svarbus verslui?

SEO (Search Engine Optimization) – tai procesas, padedantis padidinti svetainės srauto kokybę ir kiekį, didinant tinklalapio/svetainės matomumą žiniatinklio paieškos sistemos naudotojams. Tai reiškia neapmokamų rezultatų gerinimą, dėl kurio natūraliai didėja reitingai.

Pagrindinis SEO tikslas – padėti „Google“ surasti jūsų svetainę ir įvertinti ją aukščiau nei kitos atitinkamos svetainės. Tai galima padaryti naudojant tinkamą HTML kodą, skelbiant patikimesnę informaciją, turint daugiau internetinių PR ir atgalinių nuorodų. Kadangi pagrindinis SEO tikslas yra generuoti potencialius klientus ir pardavimą jūsų verslui, stenkitės užimti pirmąją vietą Google, jei jūsų svetainė nebus pritaikyta SEO ir nebus tinkamai sukurta, kad srautą paverstų potencialiais klientais ir pardavimu.

Įrodyta, kad žmonės, atvykstantys iš natūralios paieškos, linkę ilgiau likti svetainėje nei tie, kurie ateina iš Google Ads – mokamas būdas rodyti jūsų svetainę Google paieškos viršuje. Jei jūsų įmonės svetainė yra pirmame Google paieškos puslapyje, žmonės pasitiki jūsų įmone. Dėl to jie teikia pirmenybę jūsų įmonei, o ne konkurentui.

Gana dažnai mūsų klausia: „Kodėl mano svetainė nerodoma jokiuose paieškos rezultatuose?

Tai gali atsitikti dėl:

 • Jūsų svetainė yra nauja ir jos negalima rasti.

 • Jūsų svetainė neturi atgalinių nuorodų – ryšių su jokiomis trečiųjų šalių svetainėmis.

 • Jūsų svetainė neatnaujinta arba nėra pritaikyta SEO.

 • Jūsų svetainėje nėra atitinkamų raktinių žodžių, kurių ieško jūsų klientai.

 • Jūsų svetainėje yra tikrinimo direktyvų, kurios neleidžia paieškos sistemoms jūsų rasti.

 • Naudojote daug šlamšto taktikos ir buvote nubaustas „Google“.
   

Norėdami rasti ir išspręsti problemas, jums reikia SEO specialistų pagalbos.


Taigi, kaip išsirinkti geriausią SEO kompaniją, kuri iškels svetainę į organinės paieškos viršūnę?

Dictate Advertising yra SEO agentūra, teikianti geriausias SEO paslaugas. Manome, kad mūsų prioritetas yra klientų sėkmė ir pasitenkinimas.

Prieš pradėdamas, mūsų SEO konsultantas atlieka pilną svetainės analizę, jos vietą organinėje paieškoje ir tarp konkurentų, taip pat ar ji tinkama SEO interneto lankytojams ir paieškos sistemai.

Kaip SEO ekspertai, mūsų SEO paslaugos apima:

 • Turinio rinkodara, tekstų rašymas

Žinome, kad sėkmingo turinio paslaptis yra ta, kad jis turi būti optimizuotas ne tik paieškos sistemoms, bet ir jūsų potencialiems klientams. Jis turėtų būti įvairus, kad padėtų pagerinti jūsų internetinį reitingą ir įtraukti atitinkamą informaciją. Be to, norėdami konkuruoti su konkurentais, įtraukiame raktinius žodžius ir frazes, kurios padeda jūsų svetainei pasirodyti aukščiau paieškoje. Kai kurie turinio pavyzdžiai gali būti:

 • Vaizdo ir foto medžiaga

 • Straipsniai

 • Elektroninės knygos

SEO svetainėje padeda jūsų svetainei būti „draugiška paieškos sistemoms“. Jis reikalingas, kad paieškos sistemos galėtų nuskaityti ir suprasti jūsų svetainės turinį bei struktūrą. Tai gali būti:

 • Vidinių jungčių tvirtinimas;

 • Aprašymų ir antraščių keitimas;

 • Gerai suformatuoti URL adresai;

 • Struktūrizuoti duomenys;

 • Tinkamas džiūvėsėlių naudojimas;

 • Patogumas mobiliesiems;

 • Tinkamai sukonfigūruokite 404 puslapius.


SEO ne svetainėje – tai veiksmas, be reklamos, skirtas reklamuoti jūsų svetainę internete. Kai kurie metodai apima:

 • Atgalinės nuorodos – tai internetinis PR. Kai kitos svetainės nurodo jūsų svetainę.

 • Socialinių tinklų rinkodara

Mūsų svetainės SEO rinkodara apima šiuos veiksmus:

 1. SEO auditas. Paieškos sistemos nėra žmonės ir jos nuskaito daugiau nei 200 techninių parametrų, suskirstydamos svetaines pagal reitingą. 

 2. Raktažodžių analizė. Kai bus paruošta techninė svetainės dalis, mes atliekame išsamią jūsų potencialių klientų Google paieškoje naudojamų raktinių žodžių analizę, kad atrinktume tuos, kurių paieškos apimtis yra didelė. Tai darydami optimizuojame svetainę, kad raktiniai žodžiai pritrauktų daugiau lankytojų ir pavers lankytoją klientais.

 3. Turinio kūrimas. Dėl naujausių „Google“ algoritmų atnaujinimų kokybė nusveria kiekį. Tai reiškia, kad SEO rinkodarai turi reikšmės NE turinio kiekis, o jo kokybė. Štai kodėl, remdamiesi analize ir raktiniais žodžiais, kuriame SEO draugišką turinį, kuris įkvepia, įtraukia, ugdo ir skatina lankytojus imtis veiksmų.

 4. Nuorodų kūrimas, internetinis PR. Vien gero turinio SEO rinkodaroje neužtenka, nes nuorodų kūrimas yra pati svarbiausia dalis. Būtinai sukursime aukščiausios klasės, „Google“ patvirtintas atgalines nuorodas iš susijusių išorinių svetainių į jūsų. Mums to reikia, kad padidintume jūsų svetainės natūralų reitingą internete.

 5. Ataskaitų teikimas. Kiekvienas SEO paketas pateikiamas su išsamia, lengvai suprantama ataskaita, kuri pateikiama realiu laiku bet kuriuo metu, kai tik reikia, nes jūsų sėkmė ir pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.

Taigi, kaip matote, SEO optimizavimo procesas yra gana sudėtingas ir reikalaujantis profesionalių įgūdžių. Jei norite patobulinti SEO sistemoje „Google“, esate tinkamoje vietoje. Palikite mums užklausą ir mes pasirūpinsime jūsų svetaine.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page