top of page

PASLAUGOS

Socialinių medijų reklama

2.png

Socialinės žiniasklaidos rinkodara susideda iš 3 etapų, kuriuos reikia išspręsti ir tinkamai valdyti:

 1. Marketingo strategija. Kaip galite pasiekti ten, kur norite, jei nežinote, kur eini?

 2. Turinio kūrimas. Tai, kaip perduodate savo pranešimą tekstais ir vaizdiniais elementais, kuriuos pateikiate socialinės žiniasklaidos kanaluose.

 3. Reklama. „Facebook“, „Instagram“, „Snapchat“, „Twitter“, „Linkedin“ yra pinigų uždirbimo mašinos. Jei jų „nemaitinsite“, jūsų pranešimas nebus pristatytas jūsų potencialiam klientui.

Dabar lengviau nei bet kada anksčiau transliuoti savo pranešimą milijonams. Palyginti su tuo, kas buvo prieš 10 ar 20 metų. Tačiau kaip trūkumas yra tai, kad dabar sunkiau nei bet kada anksčiau, kad jūsų žinutė būtų išgirsta ir pamatyta, nes reklama užvaldo žmonių gyvenimus.

Yra įvairių socialinės žiniasklaidos rinkodaros įmonių, bet kodėl mūsų klientai nori dirbti su mumis?

Mūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros metodas veikia taip:

 1. Atliekame rinkodaros tyrimus ir apibrėžiame Jūsų verslo rinkodaros strategiją. Tiriame jūsų prekės ženklą, jo silpnąsias ir stipriąsias puses, tikslinę auditoriją, analizuojame, kokie rinkodaros sprendimai buvo taikomi anksčiau, atliekame „Socialinį klausymąsi“, atkreipdami dėmesį į tai, ką jūsų tikslinė auditorija sako apie jus ir jūsų konkurentus internete;

 2. Remdamiesi savo išvadomis parengiame socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją. Kuris apima kanalus, kuriuos naudosime, kaip priartėsime prie jūsų auditorijos, kokias spalvas ir išdėstymą įgyvendinsime, kaip atrodys įrašai, kokias žymas naudoti grotelėmis, kokios nuotraukos ir vaizdo įrašai parodys verslo stiprumą ir pritrauks klientų.

 3. Kai turime strategiją, aptariame mėnesio planą. Mūsų komanda gamina vaizdo įrašus ir nuotraukas, parengia turinio planą ir pradeda transliuoti.

Mūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros paketai apima:

 • Marketingo strategija;

 • Fotografijų ir vaizdo įrašų gamyba;

 • Kūrybingas ir unikalus turinys;

 • Įrašai Instagram, Facebook, Linkedin, Snapchat.

 • Socialinių tinklų reklamos valdymas, kuris pritrauks jums kokybiškus potencialius klientus;

 • Mėnesinė analizė ir ataskaitos.


Paketo ribose taip pat galime dirbti su kliento svetaine, teikti SEO ir Google Adwords kampanijas, rinkodarą el. paštu, WhatsApp rinkodarą, socialinių medijų influencerus ir daug daugiau.

Visi paketai yra pritaikyti pagal kliento poreikius ir tikslus.


TIK KĄ SKAITYTI. NAUDINGA INFORMACIJA

Socialinių tinklų rinkodaros statistika ir privalumai

Socialinės žiniasklaidos rinkodara populiarėja dėl savo prieinamumo ir didelio eksponavimo. Remiantis „Hubspot“ ataskaita, 92% rinkodaros specialistų teigė, kad socialinės žiniasklaidos rinkodara suteikė jiems daugiau informacijos apie jų prekės ženklą ar verslą, o 80% rinkodaros specialistų paminėjo didžiulį srauto į jų svetainę padidėjimą per socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Taigi, kokie yra socialinės žiniasklaidos rinkodaros pranašumai verslui?

 • 84% žmonių, turinčių prieigą prie interneto, naudojasi socialiniais tinklais.

 • Žmonės socialiniuose tinkluose kasdien praleisdavo maždaug 2 valandas ir 24 minutes 6 minutes ir 35 sekundes „Instagram“, 11 minučių ir 26 sekundes „Facebook“, 10 minučių ir 22 sekundes „Twitter“.

 • 43 % interneto vartotojų naudojasi socialine žiniasklaida ieškodami ką pirkti, o 52 % internetinio prekės ženklo atradimų vyksta viešuose socialiniuose kanaluose.

 • 27% internautų randa naujus produktus per mokamus socialinius skelbimus (po iš lūpų į lūpas, TV reklamų ir įvairių paieškos sistemų).

 • Įrodyta, kad silpnos socialinės reklamos sukuria neigiamą emocinį atsaką greičiau nei per sekundę.

 • 92 % visų Instagram vartotojų teigia, kad jie pastebėjo prekės ženklą, spustelėjo jų svetainę arba pirko, kai pamatė produktą/paslaugą Instagram.

 • 140 milijonų įmonių naudojasi „Facebook“ ir su juo susijusiomis programėlėmis („Messenger“, „WhatsApp“ ir „Instagram“).

 • „Twitter“ naudotojai 24 % ilgiau žiūri į skelbimus nei kitų platformų naudotojai.

 • 62 % B2B rinkodaros specialistų teigia, kad LinkedIn generuoja potencialius klientus.

 • „Snapchat“ vartotojai 60% labiau linkę pirkti impulsyviai.

(Statistika paimta iš Hootsuite svetainės)

Pagrindinis visų šių socialinių tinklų rinkodaros kanalų tikslas yra užmegzti ryšį su savo auditorija, siekiant padidinti prekės ženklo žinomumą, padidinti pardavimus, užmegzti ryšius ir nukreipti srautą į svetainę.

Suplanuokite 30 minučių NEMOKAMA konsultaciją

Vienas iš mūsų ekspertų kuo greičiau susisieks su jumis ir aptars jūsų verslo augimo galimybes.

bottom of page